ÖDEME YÖNTEMLERİ

Sitede gösterilen fiyatlarda KDV dâhildir. Nakliye masrafları veya ödeme masrafları, önceden Müşteriye site veya bu Koşullar aracılığıyla iletilir. Bankamızdan ödemenizin alındığına dair bir belge veya hiçbir onay alınmadan sipariş alınamaz. Ödeme yöntemleri aşağıdaki gibidir. Siparişiniz, havaleniz bize ulaştıktan sonra işleme koyulmakta ve en geç 2 işgünü içerisinde kargo şirketine verilmektedir. Havale işlemini 2 gün içerisinde yapmazsanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

1- Havale Yolu İle ödeme :

Hüseyin Batı Sezer
İş Bankası Başkent Şubesi (4299)
Hesap No: 0540621
IBAN : TR210006400000142990540621

2-Kredi kartı ile "mail order" ödeme :

Online ödeme sadece kredi kartı ile mail order satışı yapılarak kabul edilir. Öncelikle kredi kartınızın mail order ile ödemeye açık olması gerekmektedir. İnternet sitemiz üzerinde herhangi bir kredi kartı bilgisi saklanmaz ve kullanılmaz. BATISEZERPARFUMSHOP mail order yönteminde alınan kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde bilgisayar arşivinde veya başka bir yerde belge olarak saklayamaz ve başka kişilerle paylaşamaz. Alınan veriler satış işlemi gerçekleştikten sonra imha edilir ve bu nedenle hiçbir durumda BATISEZER PARFUMSHOP, ödeme sırasında üçüncü şahıslar tarafından sahte ve uygunsuz şekilde kullanılmasından sorumlu tutulamaz. Satın alımlarınızın dökümünü gösteren bir fatura/moto satış slibi siparişinize dâhil edilecektir. Teslimatta ödeme yoktur.

Mail Order Formu

Mail Order formatlarımız aşağıdadır. Excel ve PDF formatlarında olan mail order formatlarımızdan birisini seçip yazıcıdan çıktı aldıktan sonra nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte firmamıza fakslayınız.
Telefon: +90(312) 418 62 82 | Faks: +90 (312) 425 69 64

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR